Ольга Зав'язун

юристка практики Супроводу Бізнесу Juscutum

Всі ми чули про підписання Президентом України нового закону «Про захист прав споживачів» № 3153-IX. Але як же він вплине на діяльність інтернет-магазинів? Розберімось, які вимоги постануть до таких суб’єктів бізнесу.

Чому ж змінили «старий» закон? Невже все було так погано?

Насправді ж, крім купи інших питань, що були не врегульовані «старим» законом, проблемними аспектами були питання захисту прав споживачів у сфері електронної торгівлі, відсутні дієві механізми захисту від нечесної торговельної діяльності, неефективний захист прав споживачів при гарантійному обслуговуванні продукції тощо.

Тому «новий» закон був розроблений з метою розв’язання цих проблем та наближення національного законодавства про захист прав споживачів до законодавства Європейського Союзу.

Це актуально?

Так, так і ще раз так! Ми розуміємо, що диджиталізація вже давно максимально увійшла в усі сфери нашого життя. Для когось інтернет – це один з найкращих способів почати свій бізнес, а для інших – це легкий шлях до покупки чогось бажаного.

За результатами аналізу звернень споживачів про порушення їх прав, зокрема, у сфері електронної торгівлі, виявлено, що при купівлі продукції в інтернет-магазинах споживачам часто надається недостовірна інформація про продукцію, її споживчі властивості, ціну, умови доставки, порушується право споживача на розірвання договору, відмову від продукції та повернення коштів. Також зустрічаються випадки відсутності відомостей про суб'єкта господарювання, достатні для його ідентифікації, що унеможливлює здійснення заходів державного нагляду (контролю) Держпродспоживслужбою, у разі порушення суб'єктом законодавства про захист прав споживачів.

Що нового?

Закон впроваджує визначення понять електронного торговельного майданчика (маркетплейса) та електронного сервісу порівняння продукції (прайс-агрегатора). Тепер інтернет-магазинам, що діють як маркетплейси або прайс-агрегатори, доведеться нести відповідальність за правильність та достовірність інформації про продукцію, ціну, умови доставки та інших аспектів, що стосуються продавців на їхньому сайті.

Обов'язкова реєстрація на Порталі е-покупець

Однією зі значних змін для суб’єктів, що реалізують продукцію з використанням інформаційно-комунікаційних систем є обов'язкова реєстрація на Порталі е-покупець. Такому виду бізнесу необхідно буде протягом 10 днів з дня початку провадження такої діяльності зареєструватися на Порталі е-покупець та надати всю необхідну інформацію.

Наразі портал на етапі розробки, тому дана вимога буде поширюватися на бізнес з моменту початку роботи Порталу е-покупець.

Після введення в експлуатацію Порталу е-покупець інтернет-магазин буде зобов'язаний зареєструватися на Порталі е-покупець протягом шести місяців з дня введення його в експлуатацію.

У разі змін у вищезгаданій інформації, бізнес має повідомляти про це на Порталі е-покупець.

Перевірений продавець

Після реєстрації, ідентифікації та автентифікації на Порталі е-покупець інтернет-магазин набуває статусу перевіреного продавця та зобов'язаний:

·     розмістити позначення "перевірений продавець" в мережі, з використанням якої він реалізує продукцію;

·     повідомити маркетплейс, класифайд, прайс-агрегатор, в інформаційно-комунікаційних системах яких він реалізує продукцію, про набуття статусу перевіреного продавця.

Якщо інтернет-магазин розмістить позначення "перевірений продавець" без реєстрації на Порталі е-покупець, тоді це буде підставою для притягнення останнього до відповідальності.

Крім того, у разі ненадання інтернет-магазином достовірної інформації на вебсайті про його найменування, місцезнаходження, Держпродспоживслужбі надано право звертатися до провайдера інтернет-послуг щодо обмеження доступу до вебсайту (частини вебсайту, програмного забезпечення) такого суб'єкта.

Таким чином, інтернет-магазин, що використовує нечесну підприємницьку практику та порушує законодавство про захист прав споживачів не зможе здійснювати господарську діяльність в електронній торгівлі, поки не забезпечить наявність на вебсайті достовірної інформації про себе, з метою здійснення заходів щодо поновлення прав споживачів.

Прийняття нового закону «Про захист прав споживачів» є важливим кроком для нашої країни у впровадженні європейських стандартів та інтеграції з Європейським Союзом.

Зокрема, варто зазначити, що зміни, які вносяться до цього закону, необхідні в умовах стрімкого технологічного прогресу та розвитку цифрових технологій у нашому суспільстві. Диджиталізація суспільних процесів вимагає перегляду та актуалізації законодавства, щоб відповідати сучасним реаліям. Таким чином, даний закон стає засобом осучаснення української правової системи.

Попри те, що передбачити точну ефективність закону на практиці складно, важливо підкреслити, що його прийняття відображає нашу рішучу готовність адаптувати своє законодавство до вимог європейських норм і стандартів.

Джерело: NV Бізнес
8.2.2024
Податкове право
Власникам КІК приготуватися: термін подання звітності наближається.
Читати
26.1.2024
Лідери Juscutum увійшли до ТОП-100 юристів України 2023
Читати
25.1.2024
Артем Афян увійшов до переліку найкращих юристів світу за версією рейтингу Who’s Who Legal: Data 2024
Читати
16.1.2024
Juscutum приєднався до Глобального договору ООН в Україні
Читати
21.12.2023
Технології та інвестиції
Приватна пропозиція токенів: юридичний погляд
Читати
14.12.2023
Технології та інвестиції
Штучний Інтелект та авторське право: що врахувати юристу?
Читати
14.12.2023
Супровід бізнесу
Ризики для бізнесу за недотримання санкційного законодавства в Україні
Читати
13.12.2023
Кримінальне право та безпека бізнесу
Як захиститися від викрадення криптовалют: поради від Juscutum
Читати
6.12.2023
Вирішення спорів
Агробізнес
Пом'якшення валютних обмежень: 5 змін від НБУ
Читати
Всі новини