Влучні кадри


Робота на результат. Що дозволяє сьогодні командам оптимізувати свою діяльність та бути високопродуктивними, а керівництву юрфірми найкращим чином керувати персоналом? Які KPI актуальні для юрфірми: на що орієнтуватися? Яка роль CRM-систем, білінгу: наскільки відповідають наявні на ринку технології потребам сьогодення?

Юридична професія пов'язана, передусім, з роботою з великими обсягами інформації та необхідністю швидко перемикатися з одного завдання на інше. Чим більше проєктів ми ведемо за день, тим менша наша продуктивність. При веденні п'яти паралельних проєктів на день на кожен із них витрачається лише 5 % часу, за даними з книги «Scrum. Революційний метод керування проєктами» Джеффа Сазерленда.

Підвищити продуктивність допомагають CRM-системи, які дозволяють систематизувати всі завдання, розподілити відповідальних та автоматизувати процеси роботи юрфірми.


Вибір системи

У своїй роботі ми використовуємо CRM-систему Jusnote, вона спеціально адаптована для юридичного бізнесу. За 12 років Juscutum пройшов шлях використання різних CRM-систем. Ми використовували Terrasoft, Odoo, Bitrix та навіть розробляли на базі SharePoint, тож нам дійсно є чим поділитися. У кожної є свої плюси та мінуси. Але постійна адаптація CRM до наших потреб змусила нас глянути на Jusnote. Обравши Jusnote, ми зекономили кошти на розробку та отримали новий функціонал, уже вбудований у систему. А, за відгуками юристів, інтерфейс Jusnote виявився одним із найзручніших та швидких. Тому в подальшому поділюся нашими враженнями саме від Jusnote.У вас є можливість перед вибором CRM-систем взяти її на тест та порівняти з іншими, а потім зробити вибір залежно від ваших потреб.

Процес переходу

Якщо ви працюєте в іншій CRM-системі, можете доволі швидко перейти на Jusnote через те, що вона адаптована для юридичного бізнесу. Нам вдалося перенести інформацію, описати процеси, провести навчання, почати роботу з Jusnote за один місяць.

Функціонал

Одне з головних завдань CRM-системи — допомога бізнесу пришвидшити процеси, а не витрачати додатковий час співробітників. Досить часто ми чули, що білінг займає багато часу. Разом із Jusnote нам вдалося уп'ятеро скоротити цей час. Тепер адвокати мають можливість вносити дані в CRM навіть після судових засідань за допомогою мобільного додатку. А інтуїтивний інтерфейс дозволив винести основні функції з білінгу, ведення проєктів юриста на перший план.Раніше ми користувалися різними планерами, таскменеджерами для керування проєктами. Тепер ми перенесли їх у Jusnote та прив'язали до клієнта, проєкту, білінгу, що також підвищило продуктивність. До того ж керівнику та співробітникам приходить щоденно план завдань на день, що дозволяє керувати власним часом.

За допомогою Jusnote ми автоматизуємо рутинні завдання, такі як підготовка договорів з клієнтами, виставлення звітів, рахунків та актів без жодних інтеграторів. Відстежуємо строки оплат.
АналітикаДля нас було важливо обрати зручну систему не тільки для юристів, але й для партнерів. Щоб вони могли аналізувати показники своїх практик, завантаження юристів. У Jusnote вбудовані дашборди та звіти, які дозволяють стежити за основними KPI юрбізнесу, такими як: фінансові показникаи, маржинальність, заборгованість за проєктами та клієнтами, продуктивність, завантаженість юристів, показники ефективності та реалізації кожного юриста та практики.

Безпека

Jusnote отримав декілька сертифікатів безпеки, містить двофакторну аутентифікацію та налаштований механізм автоматичного виходу з акаунту в разі відсутності дій користувача протягом деякого часу. Хоча користування CRM-системою має бути звичною рутиною для юридичних фірм, її правильний вибір надасть додаткові переваги у продуктивності компанії.


Автор: Петро Білик,
директор з інновацій Juscutum

8.2.2024
Податкове право
Власникам КІК приготуватися: термін подання звітності наближається.
Читати
26.1.2024
Лідери Juscutum увійшли до ТОП-100 юристів України 2023
Читати
25.1.2024
Артем Афян увійшов до переліку найкращих юристів світу за версією рейтингу Who’s Who Legal: Data 2024
Читати
16.1.2024
Juscutum приєднався до Глобального договору ООН в Україні
Читати
21.12.2023
Технології та інвестиції
Приватна пропозиція токенів: юридичний погляд
Читати
14.12.2023
Технології та інвестиції
Штучний Інтелект та авторське право: що врахувати юристу?
Читати
14.12.2023
Супровід бізнесу
Ризики для бізнесу за недотримання санкційного законодавства в Україні
Читати
13.12.2023
Кримінальне право та безпека бізнесу
Як захиститися від викрадення криптовалют: поради від Juscutum
Читати
6.12.2023
Вирішення спорів
Агробізнес
Пом'якшення валютних обмежень: 5 змін від НБУ
Читати
Всі новини