Juscutum оголошує відкриття першої в Україні практики з штучного інтелекту (АI). Цей крок є стратегічним рішенням, яке визначає нову еру в юридичній сфері, де технології АІ започатковують нові стандарти обслуговування клієнтів та рішення правових питань.

Технологія Штучного інтелекту набирає оберти та відкриває нові можливості в економіці та бізнесі. Вона здатна забезпечити високу швидкість обробки інформації, аналіз даних та автоматизацію рутинних завдань.

Однак разом із можливостями, штучний інтелект також створює нові виклики. Наприклад, ШІ може виявити певну упередженість та породжувати галюцинації, що призводить до прийняття неправильних або незаконних рішень. Крім того, навчаючи ШІ на інтернет-даних, компанія може порушити авторські права та право на приватність. На жаль, ШІ також може використовуватися для створення діпфейків, фішингу та інших незаконних дій, тому важливо, щоб компанії забезпечували етичне та відповідальне використання штучного інтелекту.

Впровадження практики AI виходить за рамки звичайних юридичних послуг, розширюючи можливості клієнтів отримувати вчасні та точні рішення. Це відкриває двері для впровадження новаторських підходів, роблячи бізнес конкурентоспроможним у швидкозмінному світі.

Команда АІ в Juscutum надаватиме такі юридичні сервіси:

  1. Ethical Considerations Policy: Juscutum допоможе забезпечити етичне та відповідальне використання АІ в усіх сценаріях
  2. Data Privacy Policy: гарантія захисту приватності та конфіденційності даних, які використовуються та генеруються АІ.
  3. Bias Mitigation: впровадження заходів для виявлення та зменшення упереджень у процесі прийняття рішень АІ.
  4. Transparency: забезпечення прозорості в операціях та процесах прийняття рішень АІ.
  5. Self regulation assessments: превентивні заходи, направлені на забезпечення відповідального використання технологій Штучного Інтелекту та Машинного Навчання (ML).

СЕО Juscutum, Ірина Біляєва, відзначає: «Штучний інтелект трансформує традиційний бізнес-ландшафт та правові норми, вносячи в них нові можливості та виклики. Ми пишаємось нашою командою, завдяки якій Juscutum сьогодні може представляти практику АІ в Україні та допомагати клієнтам успішно адаптуватися до цього нового етапу розвитку».

Ми самостiйно використовуємо АІ в своїй щоденнiй роботi для покращення нашої продуктивностi та якостi послуг. Ми використовуємо великі мовні моделі для швидкого створення початкових проєктiв документiв та аналізу інформації. Це дозволяє нам глибше зрозуміти особливості АІ з практичної точки зору і допомогти клієнтам мінімізувати ризики.

Juscutum завжди вирізнявся готовністю до впровадження інновацій, тож відкриття практики АІ стане новим етапом в історії юридичних послуг в Україні. Ми впевнені, що наш внесок сприятиме розвитку нових галузей економіки та захисту інтересів споживачів.

8.2.2024
Податкове право
Власникам КІК приготуватися: термін подання звітності наближається.
Читати
26.1.2024
Лідери Juscutum увійшли до ТОП-100 юристів України 2023
Читати
25.1.2024
Артем Афян увійшов до переліку найкращих юристів світу за версією рейтингу Who’s Who Legal: Data 2024
Читати
16.1.2024
Juscutum приєднався до Глобального договору ООН в Україні
Читати
21.12.2023
Технології та інвестиції
Приватна пропозиція токенів: юридичний погляд
Читати
14.12.2023
Технології та інвестиції
Штучний Інтелект та авторське право: що врахувати юристу?
Читати
14.12.2023
Супровід бізнесу
Ризики для бізнесу за недотримання санкційного законодавства в Україні
Читати
13.12.2023
Кримінальне право та безпека бізнесу
Як захиститися від викрадення криптовалют: поради від Juscutum
Читати
6.12.2023
Вирішення спорів
Агробізнес
Пом'якшення валютних обмежень: 5 змін від НБУ
Читати
Всі новини