У грудні 2023 року українська юридична компанія Juscutum стала учасником Глобального договору ООН, найбільшої у світі спільноти відповідальних бізнесів. Компанія зобов’язалась дотримуватися Десяти принципів Глобального договору ООН за чотирма напрямами: захист прав людини, трудові відносини, охорона довкілля та протидія корупції.

Компанія Juscutum була заснована 2008 року для надання юридичної підтримки українським та іноземним інноваційним компаніям. Будучи класичною юридичною фірмою, Juscutum пропонує не тільки повний спектр юридичних послуг, але й має унікальні галузеві спеціалізації, такі як IT, крипто, штучний інтелект, медіа та безпека бізнесу.

Juscutum — це команда з понад 60 відданих своїй справі експертів, включно з адвокатами, фінансовими аналітиками, бухгалтерами й аудиторами. Компанія відзначена міжнародними та українськими рейтингами Legal 500, Chambers, Financial Times. Juscutum постійно співпрацює з Міністерством цифрової трансформації. Юристи компанії допомогли в розробленні закону, який регулює правовий режим Дія.City та закону «Про віртуальні активи».

У цей непростий час Juscutum і далі працює та зі ще більшим натхненням допомагає клієнтам, друзям і колегам. Експерти Juscutum надають Україні юридичну, консультаційну допомогу. Фахівці компанії створили базу знань IT Help Center, у якій зібрали всю важливу у воєнний час інформацію, яка постійно оновлюється. Там можна знайти дані щодо мобілізації, перетину кордону, ведення та релокейту бізнесу тощо. Також Juscutum взяв участь у розробленні Legal Tech інструмента для українських іммігрантів за кордоном. Проєкт «Immigration4Ukraine» надає зрозумілі юридичні посібники та чат-бот із юридичною допомогою Pro Bono.

Основними напрямами сталого розвитку, якими опікується Juscutum в Україні, є:

  • міцне здоров’я;
  • якісна освіта;
  • ґендерна рівність;
  • доступна та чиста енергія;
  • гідна праця та економічне зростання;
  • інновації та інфраструктура;
  • зменшення нерівності;
  • сталий розвиток міст і громад;
  • відповідальне споживання;
  • збереження екосистем суші;
  • мир та справедливість;
  • партнерство заради сталого розвитку.

Партнерка та CEO Juscutum Ірина Біляєва зазначає:

«Juscutum завжди вирізнявся соціально відповідальним ставленням до своєї діяльності. Тому ми пишаємося тим, що стали частиною найбільшої у світі спільноти відповідальних бізнесів. Завдяки цьому кроку ми разом з іншими лідерами бізнес-середовища зможемо зробити внесок у створення більш стійкого та справедливого майбутнього. Належність до Глобального договору ООН підсилить наші ініціативи та прагнення до високих стандартів корпоративної та соціальної відповідальності. Я переконана в тому, що бізнес має бути рушійною силою для позитивних змін у суспільстві».

3.12.2024
Як отримати грант на власну справу?
Читати
11.11.2024
Механізми захисту корпоративних прав
Читати
30.9.2024
Як краще оновити військово-облікові дані?
Читати
30.9.2024
Розірвання шлюбу, якщо один з подружжя за кордоном
Читати
30.9.2024
Поточне оподаткування доходів від криптовалют в Україні
Читати
22.8.2024
Як підготуватись до обшуків та перевірок в бізнесі?
Читати
19.8.2024
Міжнародні гранти для бізнесу в 2024 році
Читати
22.8.2024
Бронювання працівників від мобілізації у 2024
Читати