В українців з’явилася чудова можливість оперативного відкриття компаній на території Об'єднаних Арабських Еміратів. ОАЕ.

Це стало можливим завдяки колаборації сил адвокатського об'єднання «Juscutum» та компанії «Ebern agency and services FZCO».

31 березня 2021 року українська та ОАЕ компанії підписали меморандум про співпрацю, ставши ексклюзивними представниками у розвитку двосторонніх відносин з питань функціонування вільних економічних зон.Співробітництво полягає у реалізації проектів двостороннього співробітництва з питань обміну інформацією про законодавчі зміни та досвідом про функціонування вільних економічних зон.

Взаємодія Juscutum & Ebern також відбуватиметься у питаннях організації спільних семінарів, симпозіумів, робочих зустрічей та спільному залученні спеціалістів для проведення навчання з питань функціонування вільних економічних зон. Прийнявши рішення реєстрацію компанії в ОАЕ на базі Juscutum, ви отримаєте full-time підтримку: від моменту збору документів до отримання реквізитів новоствореної компанії.«Зараз ОАЕ закріплюють за собою статус фінансового центру світу. Для українців він тільки відкривається. Цьому сприяв локдаун: до Еміратів з'їхалась величезна кількість туристів, яка отримала шанс подивитись на країну по-новому. У намаганні забезпечити максимально близьку якість взаємодії, ми відкрили в ОАЕ представництво вільних економічних зон, на базі якого будемо забезпечувати прямий зв’язок українців з регуляторами в Арабських еміратах і, звісно ж, розповідати про це нашій аудиторії», — коментує початок співпраці Артем Афян, керуючий партнер адвокатського об'єднання «Juscutum».

«Для Ebern співпраця з Juscutum — це можливість леґально розширити свою діяльність на ринки, що говорять українською та російською мовами, знайти нових клієнтів, а також допомогти їм облаштуватися на новому місці. Ми працюємо з людьми без посередників. Разом з клієнтами ми проходимо всі етапи відкриття компанії: від зустрічі їх у наших офісах, допомозі у зборі документів до відкриття компаній в Еміратах/Україні та отримання нових документів. Прийнявши рішення про співпрацю з нами, клієнт не відчуватиме себе самотнім та загубленим в новій країні. Ми обслуговуємо клієнтів англійською, німецькою, українською, російською, польською та іншими мовами», — додає Bernhard Engelbrecht, Manager of Ebern agency and services FZCO.

EBERN — це компанія в ОАЕ. Вона не працює через посередників. Співпрацівники EBERN зустрічають клієнтів, допомагають їм, супроводжують їх від початку до кінця процесу відкриття компанії в ОАЕ й отримання документів. Клієнти ніколи не залишаться самі в чужій країні. EBERN — це відповідальний партнер в ОАЕ, що на нього можна покластися.

8.2.2024
Податкове право
Власникам КІК приготуватися: термін подання звітності наближається.
Читати
26.1.2024
Лідери Juscutum увійшли до ТОП-100 юристів України 2023
Читати
25.1.2024
Артем Афян увійшов до переліку найкращих юристів світу за версією рейтингу Who’s Who Legal: Data 2024
Читати
16.1.2024
Juscutum приєднався до Глобального договору ООН в Україні
Читати
21.12.2023
Технології та інвестиції
Приватна пропозиція токенів: юридичний погляд
Читати
14.12.2023
Технології та інвестиції
Штучний Інтелект та авторське право: що врахувати юристу?
Читати
14.12.2023
Супровід бізнесу
Ризики для бізнесу за недотримання санкційного законодавства в Україні
Читати
13.12.2023
Кримінальне право та безпека бізнесу
Як захиститися від викрадення криптовалют: поради від Juscutum
Читати
6.12.2023
Вирішення спорів
Агробізнес
Пом'якшення валютних обмежень: 5 змін від НБУ
Читати
Всі новини