Клієнтка надавала бухгалтерські послуги компанії за договором як ФОП. Фактичний розмір її винагороди був невеликим, проте компанія періодично “проводила” через її рахунок частину коштів, які та повертала назад підприємству.

Проблеми виникли в лютому 22-го року. Всередині фірми розпочався конфлікт, який призвів до того, що компанія, якій Клієнтка надавала послуги, подала проти неї позов, вимагаючи повернення всієї суми, яку вона отримувала офіційно за свої послуги. Компанія висунула звинувачення, що бухгалтер надавала послуги не в повному обсязі.

Складністю у справі було те, що у Клієнтки були відсутні підписані з боку Компанії акти виконаних робіт і наданих послуг. У результаті компанія виграла суд у першій інстанції.

Розуміючи важливість справи для своєї Клієнтки, команда Juscutum взялася за справу на етапі апеляції. Спеціалісти підготували об'ємний пакет документів, включаючи виписки з облікової системи 1С, скріншоти з месенджерів та пошти, щоб довести, що послуги надавались належним чином. В апеляційному суді юристи змогли переломити хід справи і отримали рішення на користь Клієнтки, і в задоволенні позовних вимог компанії було відмовлено в повному обсязі.

Ця перемога стала дуже важливою для Клієнтки, адже сума, яку з нею хотіли стягнути, була досить суттєвою для неї. Юридична команда вдало висвітлила, що Клієнтка надавала якісні послуги, попри внутрішні конфлікти та відсутність підписаних актів. Перемога в апеляції врятувала її від фінансового краху і стала прикладом того, як правильно підготовлена апеляційна скарга може змінити хід судового процесу.

27.2.2024
Вирішення спорів

Juscutum успішно захистив інтереси одного з українських трейдерів електроенергії

Читати
26.2.2024
Технології та інвестиції

Juscutum допомагає державі на шляху до вступу в ЄС

Читати
18.10.2023
Вирішення спорів

Перемога в суді: як Juscutum врятував бухгалтера від фінансового краху

Читати
17.10.2023
Вирішення спорів

Адвокати Juscutum допомогли українській артистці отримати заслужену винагороду за виступ у Іспанії

Читати
16.10.2023
Безпека бізнесу

Juscutum домігся скасування незаконного повідомлення про підозру в кримінальному провадженні

Читати
19.7.2023
Технології та інвестиції

Стрибок у Європу: історія шляху українського бренду панчіх Shur Shur та GDPR

Читати
7.8.2023
Технології та інвестиції

Legal Design. Умови використання для Jet Set Singles

Читати
14.9.2023
Безпека бізнесу

Juscutum знає, як повернути арештоване майно

Читати
19.5.2022
Податкове право

Juscutum залучили до бюджету України податки з майна на суму понад 27 мільйонів грн.

Читати
Всі проекти